Upozornění: Je zobrazen náhled na dotazník, ve kterém nedochází k ukládání dat. Pokud chcete dotazník vyplnit, klikněte zde.

Vyjádření k Niwatské akci

Sběr odpovědí byl ukončen.

(1) Akce a její náležitosti-Koná se totiž nejen obrovská akce, ale i čistka, během které zmizí všichni vlci, jež se do dvou týdnu nenahlásí, ze smeček Niwatských. Pokud se nenahlásí do tří týdnů (do 10.10.), jsou bráni za mrtvé. - Jde o akci přesouvací, ne bojovou. Můžete očekávat dlouhou cestu vyžadující vaši aktivitu a interakce - jinak je přeci textová hra nezáživná :)

(2) Stránky a jejich náležitostiStránky se kolem 10.10. celé "vypnou" - tedy bude možno na ně chodit, ale bude zákaz přihlašování a registrace a uživatelé toho moc neuvidí. Uživatelé na Niwatských stránkách budou nadobro smazáni. Po akci bude možnost (povinnost ^^") se znovu zaregistrovat, proto nemusíte zoufat, komentáře rychle naberete zpět.

(3) Pravidla a změny... vlčata budou mít povolenější režim, co se týče mimoniwatských hráčů... v obchodu se objeví nové položky... na místě bude pravděpodobně i nová změna území, flory a fauny

Jste s vyjádřením spokojení? Vadí vám něco, nebo jste naopak v pohodě se vším?
Povinná odpověď

Zbývá 1500 znaků

Kdyby byla možnost Niwat finančně podpořit - jednou, v budoucnu - vadilo by vám to?
Povinná odpověď

Kolik hvězd z deseti byste nyní - před akcí - dali Niwatu?
Povinná odpověď

0/10